How to Choose a Good Natural Soap?

Kaip išsirinkti gerą natūralų muilą?

Kaip išsirinkti gerą natūralų muilą?

Pasaulyje gaminama labai daug įvairiausių rūšių rankų darbo muilų. Jie yra išties unikalūs, tačiau priklauso nuo gamintojo stiliaus, naudojamų ingredientų ir filosofijos. Būtent tai gali pritraukti žmones, kurie ieško asmeniškesnio ir ypatingo muilo patyrimo. Dauguma rankų darbo muilų yra pagaminti iš natūralių ingredientų, tokių kaip natūralūs aliejai (pvz., alyvuogių aliejus, kokoso aliejus), eteriniai aliejai, vaistažolės ir kt. Tokie ingredientai gali būti naudingi odai ir suteikti papildomų savybių.

 

Gero natūralaus muilo gairės

 

 1. Tikrinkite ingredientų sąrašą. Natūralus muilas turėtų būti pagamintas iš aukštos kokybės natūralių ingredientų, tokių kaip aliejai (alyvuogių aliejus, kokoso aliejus), eteriniai aliejai, vaistažolės ir kt. Venkite muilų, kurių sudėtyje yra didelis sintetinių medžiagų kiekis,yra dirbtinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių, parabenų ar kitų kenksmingų cheminių medžiagų, agresyvių priedų. Vitaminai, antioksidantai ar mineralai gali turėti papildomų privalumų jūsų odai. Taip pat muilas turi būti natūraliai praturtintas glicerinu, kuris drėkina odą. Atkreipkite dėmesį, kad glicerino turintis muilas turi būti brangesnis.
 2. Peržiūrėkite, ar muilas yra dermatologiškai patikrintas ir jo pagrindinė sudedamoji dalis yra ištirta laboratorijoje.
 3. Ieškokite universalaus muilo, kuris tiktų ir veidui, ir kūnui, ir rankoms bei visų tipų odai. Taip sutaupysite pinigų, pirkdami įvairiusprausiklius atskiroms kūno vietoms.
 4. Labai svarbu: muilas turi būti brandintas mažiausiai mėnesį ir pagamintas šaltuoju gamybos būdu.
 5. Tvarumas. Pasitikrinkite, ar muilas yra pagamintas iš tvariai gautos žaliavos. Kai kurie gamintojai akcentuoja savo įsipareigojimą aplinkai, naudodami tvariai gautus ingredientus ir draugiškus gamtai produktus.

 

Mūsų gaminamas kietasis veido, kūno prausiklis (muilas) su Opoka – vienintelis toks pasaulyje

Opokos uolienos nauda ištirta tarptautinėje J.S.Hamilton kosmetikos tyrimų laboratorijoje, todėl:

su Opokos uoliena gaminamas muilas yra visiškai unikalus: jis praturtintas Opokos mineralais – kalciu ir siliciu, yra visiškai natūralios sudėties, nenaudojami sintetiniai kvapai.

 

Kodėl verta rinktis NATULA keitąjį veido, kūno, rankų prausiklį (muilą)?

 1. OPOKOS uoliena gerina odos elastingumą ir stangrumą, lygina odą, reguliuoja odos sebumo išsiskyrimą, mažina odos paraudimus, vienodina odos toną.
 1. 99% natūralių ingredientų.
 2. Paliekamas gaminimo metu susidarantis natūralus glicerinas, kuris drėkina odą.
 3. Gaminamas senoviniu, šaltuoju gamybos metodu.
 4. Rankų darbo ir išskirtinio dizaino (kiekvienas gabalėlis skirtingo rašto).
 5. Brandinamas mėnesį laiko.
 6. Drėkinantis (tinka visų tipų odai).
 7. Labai tinka riebesnei į spuogelius linkusiai odai.
 8. Kvapui išgauti naudojami tik augalinės kilmės aliejai. Muilas, pagamintas iš aliejų, visada bus švelnesnis, minkštesnis, tirpesnis, kremiškesnės tekstūros, nes jame nebus sintetinių standiklių ir tirštiklių.
 9. Be agresyvių priedų (be parafinų ir parabenų, be palmių aliejus. Daugelis muilo gamintojų naudoja palmių aliejų, nes jis yra pigus brangesnių aliejų pakaitalas).
 10. Dermatologiškai patvirtintas.

Reikia pagalbos?

Jūsų krepšelis