Your Skin Will Thank You: The Power and Benefits of Opoka Rock

Jūsų oda padėkos – opokos uoliena ir jos nauda

Jūsų oda padėkos – opokos uoliena ir jos nauda

Opoka - nepaprastas ir pakankamai retas mineralas, kuriame gausu silicio dioksido ir kalcio. Ši uoliena pasižymi ne tik išskirtine chemine sudėtimi, bet ir fizinėmis savybėmis, puikiai tinkančiomis muilo gabalėliams. Ji veikia kaip švelnus šveitiklis, taip pat sugeria odos riebalų perteklių ir suteikia gaivumo jausmą.


Unikalus opokos efektas odai

Kalcis ir silicis yra du pagrindiniai mineralai, kurių randama opokos uolienoje. Prisiminkite turistų apgultą Mėlynąją lagūną Islandijoje ir suprasite, kokios vertės tai yra mineralai. Be to, tai yra svarbi odos barjero dalis. Šie du elementai turi nemažai naudos odai:

Ją valo (amorfinis silicio dioksidas yra labai efektyvus sorbentas ir švelnus šveitiklis);

minkština ir drėkina (kalcis ir silicis, pritraukdami vandens molekules, padeda minkštinti ir drėkinti odą, sumažina jos sausumą, niežėjimą ir pleiskanojimą);

apsaugo nuo uždegiminių procesų (amorfinis silicio dioksidas yra labai aktyvus ir pasižymi antiseptinėmis savybėmis. Kalcis ir silicis sumažina uždegimą, nes slopina citokinų gamybą);

palengvina odos ligų, tokių kaip egzema ir psoriazė, simptomus;

didina odos elastingumą (kalcis ir silicis palaiko kolageno ir elastino gamybą, sumažina raukšles ir mimikos linijas).
 

Įkvėpti gamtos ir jos turtų

NATULA – pirmasis Lietuvoje ir pasaulyje gamintojas, kuriantis odos priežiūros produktus su opokos moliu. Pagrindinis mūsų tikslas buvo sukurti išskirtinę produktų liniją, papildytą opokos uoliena, be kenksmingų ingredientų. Tad įkvėpti šalia esančių kerinčių gamtos stebuklų, kruopščiai kūrėme šiuos gaminius, naudodami tik natūralius ingredientus. Opokos uoliena Lietuvoje atrastas prieš daugiau nei 50 metų, pietvakarinėje Lietuvos dalyje, Šilutės rajone. Stoniškių-Žemaitkiemio opokos telkinys stūkso daugiau nei 100 metrų gylyje. Opokos uoliena taip pat randama Lenkijoje, Ukrainoje bei Rusijoje.

NATULA plėsdama gaminių su opokos uoliena asortimentą, 2023 metais UAB „SEKARGAS HAMILTON“ laboratorijoje užsakė opokos molio tyrimus, kurie atskleidė, jog opokos molis gerina odos elastingumą ir odos stangrumą, lygina odą, mažina riebalinių liaukų sekreciją, po 21 dienos naudojimo mažina hemoglobino lygį, t.y. mažina matomą odos raudonį.


Dėmesys kokybei ir odos apsaugai

Šiandien gaminame aukštos kokybės unikalų muilą su opokos uoliena ir natūralios sudėties kietąjį indų ploviklį, gamybos linijoje jau paleista veido ir kūno opokos molio kaukė ir natūralios sudėties rankų plovimo pasta. Kiekvienas mūsų sukurtas muilo gabalėlis yra rankų darbo, išskirtinio rašto, atspindintis mūsų nepaliaujamą dėmesį kokybei ir didžiulę aistrą panaudoti gamtos dovanas. 

Jūsų namus pasiekiančių produktų gamybos procesas netrumpas: opokos uoliena iškaitinama ir išskaidoma iki dulkių pavidalo konsistencijos. Ji sudrėkinama ir virsta košele - moliu, kuri ir naudojama produkcijai.

Gaminiai su opokos uoliena yra ne tik itin palankūs mūsų grožiui ir sveikatai, tačiau yra labai malonaus kvapo. Visi muilų aromatai išgaunami naudojant natūralius, 100% grynus eterinius aliejus - levandų, eukaliptų, citrinžolių, mėtų.

Reikia pagalbos?

Jūsų krepšelis