Dažnai užduodami klausimai

Ar jūsų muilas yra antibakterinis?
Nors mūsų gaminiuose yra kokosų aliejaus, kuris laikomas antibakteriniu, muilai nėra specialiai kurti kaip antibakterinė priemonė. Mūsų muilai gmainami šaltuojų būdu, kas veiksmingai gerina kūno higieną ir užkerta kelią infekcinėms ligoms. Mūsų muilų savybės artimos antibakteriniams muilams. Svarbu pažymėti, kad daugelyje muilų, pažymėtų kaip antibakteriniai, yra triklozano. Tačiau tyrimai rodo, kad triklozanas gali prisidėti prie atsparumo bekterijoms mažėjimo, kartu kelti pavojų aplinkai. Mūsų įmonėje pirmenybė teikiama saugių ir aplinkai nekenksmingų sudedamųjų dalių naudojimo.
Kodėl mano muile yra šarmo (natrio hidroksido), cheminės medžiagos?
Natrio hidroksidas yra esminė muilo gamybos sudedamoji dalis, o jo naudojimas įvairiose muilo gamybos formose siekia tūkstančius metų. Tai labai svarbus komponentas, o muilas negali būti sukurtas be jo – tai nusistovėjęs faktas. Tačiau svarbu pažymėti, kad natrio hidroksido praktiškai nelieka galutiniuose mūsų muilo gaminiuose, todėl muilo gaminio saugumas ir veiksmingumas užtikrinamas.
Ar jūsų muilas turi hipoalerginių savybių?
Nors mūsų muilo gabalėliai nėra specialiai sukurti taip, kad būtų traktuojami kaip hipoalerginė prekė, tačiau kanapių aliejus mūsų muiluose pasižymi puikiomis antioksidacinėmis savybėmis. "Natula" muilas yra puikus pasirinkimas odos priežiūrai. Unikalus riebalų rūgščių balansas užtikrina gilų drėkinimą ir padidina odos gebėjimą efektyviai išlaikyti drėgmę. Be to, kanapių aliejus ypač tinka jautriai odai prižiūrėti, nes jis nesukelia alergijos ir greičiausiai nesukels jokių nepageidaujamų reakcijų. Be to, jis ramina odos sudirgimus ir bėrimus, yra universalus ir naudingas odos priežiūros produktas.
Ar jūsų produktuose yra glitimo turinčių ingredientų?
Būkite tikri, visi mūsų produktai yra visiškai be glitimo.
Kiek laiko tarnauja muilo gabaliukas?
Mūsų muilą naudojant reguliariai, jis paprastai išsilaiko nuo 2 iki 3 savaičių. Tačiau tikrasis ilgaamžiškumas gali priklausyti nuo to kiek žmonių juo naudosis, kaip stipriai muilas trinamas, plaunamos tik rankas, ar ir visas kūnas. Norėdami pailginti muilo tarnavimo laiką, rekomenduojame laikytis šių patarimų:
- Kad muilas tarnautų ilgesnį laiką, įsitikinkite, kad muilo gabalėlis turi galimybę natūraliai išdžiūti po kiekvieno naudojimo.
- Venkite pakartotinino drėkinimo: Jei muilo gabalėlis jau yra sudrekintas, jo nereikia dar kartą drėkinti po čiaupu. Tiesiog rankas patrinkite į muilą ir jas vėliau nuplaukite kaip įprasta!
-Tuo atveju, jei muilą naudojate labai dažnai, siūlome įsigyti muilinę, kuri užtikrintų abiejų muilo pusių džiovinimo procesą, ventiliavimą.

Reikia pagalbos?

Jūsų krepšelis