APIE MUS

Esame pirmieji pasaulyje gaminantys unikalius muilo gabalėlius su opokos uoliena. Idėja kurti muilą iš opokos kilo 2019 m. pabaigoje.

Opoka yra nepaprastas ir pakankamai retas mineralas, kuriame gausu silicio dioksido (visai kaip Mėlynoji lagūna Islandijoje!) ir kalcio (svarbi odos barjero dalis). Be to, šis nepaprastas molis pasižymi ne tik išskirtine chemine sudėtimi, bet ir fizinėmis savybėmis, puikiai tinkančiomis muilo gabalėliams. Jis veikia kaip švelnus, bet veiksmingas abrazyvinis valiklis, švelniai sugeriantis odos riebalų perteklių ir suteikiantis gaivumo jausmą.

Pagrindinis mūsų tikslas buvo sukurti produktų liniją be kenksmingų ingredientų. Įkvėpti kerinčių gamtos stebuklų, kruopščiai kūrėme šiuos gaminius, naudodami geriausius organinius ir natūralius ingredientus.

Pirmieji bandomieji produktai - skystas muilas ir rankų plovimo pasta - pradėti gaminti 2020 m. vasarą, o metų pabaigoje jau turėjome pirmuosius muilo ir kietojo indų ploviklio pavyzdžius.

Tačiau mes sau keliame aukštus reikalavimus ir tikėjome, kad galime padaryti geriau. Todėl skyrėme daug laiko tobulindami savo receptūrą ir technologiją. 2022 m. lapkritį mūsų tikslas pasiteisino ir pagaliau pasiekėme norimą kokybę. Šiandien gaminame aukštos kokybės unikalų muilą ir indų ploviklį ir įsipareigojime naudoti tik natūralius ingredientus. Kiekvienas mūsų sukurtas muilo gabalėlis yra išskirtinis, atspindintis mūsų nepaliaujamą dėmesį kokybei ir didžiulę aistrą panaudoti gamtos dovanas. Taigi ateikite, dalyvaukite šioje kelionėje ir mėgaukitės "Opoka" muilo - gryno, visiškai natūralaus ir gražaus - teikiamais privalumais.

Kalcio nauda: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5929942/

Silicio nauda: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4938278/

 

Reikia pagalbos?

Jūsų krepšelis