Privatumo politika/ Naudojimo sąlygos

Naudojimo sąlygos

Sveiki atvykę į NATULA svetainę! Dėkojame už jūsų apsilankymą ir maloniai prašome peržiūrėti šias naudojimo sąlygas, reglamentuojančias mūsų svetainės naudojimą ir mūsų produktų pirkimą. Naudodamiesi NATULA svetaine sutinkate laikytis šių sąlygų. Atkreipkite dėmesį, kad šios sąlygos gali būti retkarčiais keičiamos, o jūsų tolesnis naudojimasis svetaine po bet kokių pakeitimų parodys, kad sutinkate su pakeistomis sąlygomis.

Turinys
Visas NATULA svetainėje esantis turinys, įskaitant produktų vaizdus, ​​prekių ženklus, iliustracijas, dizainą, piktogramas, nuotraukas, meno kūrinius ir bet kokią vaizdo ir (arba) garso medžiagą, yra autorių teisės, prekių ženklai ir kita intelektinė nuosavybė, išimtinai IGA LT priklausanti ir valdoma. NATULA svetainėje esantis turinys skirtas svetainės lankytojų asmeniniam nekomerciniam naudojimui, išskyrus jūsų pirkinius iš mūsų svetainės. Be išankstinio raštiško NATULA sutikimo negalite kopijuoti, atgaminti, publikuoti, perduoti ar kitaip naudoti šioje svetainėje esančios autorių teisių saugomos ar prekių ženklais pažymėtos medžiagos. Tai apima NATULA prekių ženklų naudojimą metažymoms, paslėptame tekste arba siekiant gauti aukštesnį reitingą iš paieškos sistemų. NATULA pasilieka visas teises į savo autorių teises ir prekių ženklus, prekių pavadinimus, prekių pavadinimus ir prekinius drabužius, pavaizduotus šioje svetainėje.

Rinkodaros komunikacijos
Prisiregistruodami gauti el. paštą, trumpąsias žinutes ir Facebook pranešimus, sutinkate gauti periodinius pasikartojančius automatizuotus rinkodaros pranešimus iš NATULA registracijos metu nurodytu mobiliojo telefono numeriu.

Tikimės, kad mūsų svetainė bus informatyvi ir maloni. Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl šių naudojimo sąlygų, nedvejodami susisiekite su mumis. Dėkojame, kad pasirinkote NATULA!
Komentarai, atsiliepimai ir kiti pareiškimai
NATULA vertiname jūsų mintis ir nuomones apie mūsų svetainę, produktus ir paslaugas. Raginame pasidalinti savo atsiliepimais su mumis, nes tai padeda mums tobulėti ir geriau aptarnauti savo klientus. Tačiau atminkite, kad negalime priimti konfidencialios ar nuosavybės teise priklausančios informacijos.

Bet kokie komentarai, atsiliepimai, idėjos, pasiūlymai, medžiaga, informacija ar kiti pateikimai (bendrai vadinami „Komentarai“), kuriuos atskleidžiate, pateikiate ar siūlote NATULA per mūsų svetainę ar kitais būdais, taps mūsų nuosavybe. Šių Komentarų nelaikysime konfidencialiais ir jie liks mums prieinami.

Pateikdami Komentarus NATULA, Jūs be jokios atlygio perleidžiate mums visas Komentaruose nurodytas teises, titulus, interesus ir geranoriškumą. Prašome užtikrinti, kad jūsų komentarai nepažeistų jokių trečiųjų šalių teisių ir juose nebūtų šmeižikiškos, įžeidžiančios, nepadorios ar kitaip neteisėtos medžiagos.

Dėkojame, kad skyrėte laiko pasidalinti savo mintimis su mumis. Dėkojame už jūsų atsiliepimus ir laukiame jūsų atsiliepimų.

Privatumo politika

Sveiki atvykę į mūsų privatumo politiką, kurioje paaiškiname, kaip renkame, apdorojame ir saugome jūsų asmens duomenis, kai naudojatės mūsų svetaine ar bendraujate su mumis kitais būdais. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su šios privatumo politikos sąlygomis.

UAB „IGA LT“ didžiuojasi prekės ženklo NATULA ir interneto svetainės www.natula.eu savininkė. Kaip duomenų valdytojas, esame įsipareigoję apsaugoti jūsų asmens duomenis ir laikytis taikomų duomenų apsaugos įstatymų, įskaitant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) Europos Sąjungoje.

Suprantame, kad jūsų privatumas yra svarbus, ir norime aiškiai pasakyti, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame. Nors galite naudotis kai kuriomis mūsų svetainės dalimis nepateikdami jokių asmeninių duomenų, tam tikrai veiklai reikia pateikti asmenį identifikuojančią informaciją, pvz., registruojant paskyrą, perkant arba užsiprenumeruojant mūsų naujienlaiškius. Mes renkame ir tvarkome šių tipų asmens duomenis:

– Kontaktinė informacija, pvz., jūsų vardas, el. pašto adresas ir telefono numeris, kurią naudojame bendraudami su jumis ir teikiame klientų aptarnavimo paslaugas.
- Mokėjimo informacija, pvz., kredito kortelės informacija, kurią naudojame saugiai apdoroti užsakymus ir mokėjimus. Elektroninių mokėjimų platforma tvarkoma naudojant makecommerce.lt, kurią valdo Maksekeskus AS (Niine 11, Tallinn 10414, Estija, reg. nr.: 12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo vykdymui ir patvirtinimui, bus perduota Maksekeskus AS. .
- Užsakymo informacija, pvz., pristatymo adresas ir pirkimo istorija, kurią naudojame jūsų užsakymams vykdyti ir paslaugoms tobulinti.
– Rinkodaros nuostatos, pvz., prenumeratos būsena ir pomėgiai, kuriuos naudojame norėdami siųsti jums atitinkamas reklamas ir naujienas.

Jūsų asmens duomenis taip pat galime naudoti šiais tikslais:

 • Pateikti jums produktus ir paslaugas, kurių paprašėte, įskaitant jūsų užsakymų ir mokėjimų apdorojimą bei produktų pristatymą jums.

 • Norėdami susisiekti su jumis apie jūsų užsakymus, paskyrą ar užklausas, ir siųsti jums rinkodaros ir reklaminius pranešimus su jūsų sutikimu.

 • Norėdami patobulinti mūsų svetainę, produktus ir paslaugas bei suasmeninti jūsų patirtį.

 • Siekdami laikytis teisinių ir reguliavimo įsipareigojimų arba apsaugoti savo teisėtus interesus.

Jūsų asmens duomenų apsauga: mūsų įsipareigojimas

Mūsų įmonėje Jūsų asmens duomenų apsauga mums yra itin svarbi. Suprantame jūsų informacijos reikšmę ir imamės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad užtikrintume jos apsaugą nuo neteisėtos prieigos, atskleidimo, pakeitimo ar sunaikinimo.

Siekdami išlaikyti jūsų duomenų konfidencialumą, prieigą ribojame įgaliotiems darbuotojams, kuriems reikia informacijos savo pareigoms atlikti. Be to, savo trečiųjų šalių paslaugų teikėjams taikome tokius pat aukštus standartus ir reikalaujame, kad jie laikytųsi taikomų duomenų apsaugos įstatymų.

Mes vertiname jūsų privatumą ir nesidaliname jūsų asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis jų pačių rinkodaros tikslais, nebent jūs aiškiai davėte savo sutikimą. Būkite tikri, kad esame įsipareigoję užtikrinti jūsų informacijos saugumą ir konfidencialumą.

Jūsų teisės ir pasirinkimai:

Jūs turite šias teises, susijusias su savo asmens duomenimis:

 • Teisė susipažinti su savo asmens duomenimis ir gauti jų kopiją.

 • Teisė ištaisyti netikslius ar neišsamius asmens duomenis.

 • Teisė ištrinti savo asmens duomenis tam tikromis aplinkybėmis, pavyzdžiui, kai duomenys nebereikalingi tiems tikslams, kuriems jie buvo surinkti.

 • Teisę apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą tam tikromis aplinkybėmis, pavyzdžiui, kai ginčijamas duomenų tikslumas.

 • Teisė nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

 • Teisė atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis, jei tvarkymas grindžiamas Jūsų sutikimu.

Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl to, kaip renkame, saugome ir naudojame jūsų asmens duomenis, arba jei norite pasinaudoti savo teisėmis, susisiekite su mumis adresu sales@igalt.lt arba el. paštu šiuo adresu: IGA LT Vakaro g. . 12 Mažaičiai, Pagėgių r. 99303, Lietuva.

Informacijos rinkimas ir jos naudojimas Mes renkame jūsų pateiktą asmenį identifikuojančią informaciją ir svetainės lankomumo duomenis. Asmenį identifikuojanti informacija reiškia tokią informaciją kaip vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, gimimo data, pristatymo ir atsiskaitymo adresai, kliento numeris ir kita jūsų savanoriškai pateikta informacija. Šią informaciją renkame dėl kelių priežasčių:

 • Norėdami atsakyti į jūsų prašymus suteikti informaciją.
 • Suteikti jums prašomas paslaugas, įskaitant pirkinių internetu apdorojimą ir įsigytų prekių siuntimą.
 • Kad būtų laikomasi reguliavimo įstatymų.
 • Ginti mūsų interesus, įskaitant nelegalios veiklos prevenciją.
 • Analizuoti ir tobulinti savo veiklą.
 • Ginčams ir skundams spręsti.
 • Norėdami išlaikyti savo internetinę paskyrą.
 • Norėdami pritaikyti savo specialius pasiūlymus.
 • Organizuoti ir vykdyti konkursus bei akcijas.
 • Jei užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškius, informaciją apie naujų produktų išleidimus, paslaugas, pasiūlymus, renginius ir kitą IGA LT veiklą galime siųsti el. paštu arba SMS žinute.

Prieš suteikdami prieigą prie jūsų duomenų, imamės būtinų priemonių jūsų tapatybei patvirtinti, pavyzdžiui, reikalaujame slaptažodžio ir vartotojo ID, kad apsaugotume jūsų privatumą ir saugumą. Tačiau mes negalime garantuoti jokios informacijos, kurią atskleidžiate internete, saugumo ir tai darote savo pačių rizika.

Svetainės lankomumo duomenys renkami siekiant geriau suprasti, kaip žmonės naudojasi mūsų paslaugomis. Renkama informacija apima prieigos datą ir laiką, interneto paslaugų teikėją, mobiliojo ryšio operatorių, IP adresą, aplankytus puslapius, peržiūrėtus ir įsigytus produktus, spustelėtas nuorodas, naudojamas funkcijas ir tai, kaip ir kada bendravote su paslaugomis. Naudojame anoniminius duomenis, kad galėtume sekti naudojimo tendencijas ir tobulinti savo paslaugas.

Daugeliui svetainės lankomumo duomenų rinkti naudojame duomenų rinkimo įrankius, tokius kaip žiniatinklio švyturiai, slapukai, įterptosios žiniatinklio nuorodos ir kita programinė įranga. Duomenų rinkimo įrankiai yra nedideli duomenų failai arba programinė įranga, siunčiami į jūsų naršyklę ir saugomi jūsų kompiuterio ar mobiliojo įrenginio standžiajame diske. Atsisakymas leisti naudoti duomenų rinkimo įrankius gali neleisti naudotis tam tikromis paslaugų sritimis arba funkcijomis.

Kartais mums gali tekti dalytis jūsų asmenį identifikuojančia informacija su trečiosiomis šalimis, pvz., paslaugų teikėjais, kurie laikosi mūsų privatumo politikos, ir teisėsaugos institucijoms, kurios teikia oficialias užklausas. Svarbu pažymėti, kad negalime garantuoti kitose svetainėse pateiktos informacijos apsaugos.

Mes rimtai žiūrime į jūsų asmens duomenų saugojimą ir saugome juos tik tiek, kiek reikia mūsų privatumo politikoje nurodytais tikslais. Be to, laikomės visų administracinių ar teisinių procedūrų, kurios reikalauja saugoti asmens duomenis iki jų uždarymo, arba teisės aktų, įpareigojančių saugoti asmens duomenis.

Komercinio sandorio, pvz., pardavimo, pirkimo, susijungimo ar mūsų verslo reorganizavimo, atveju mums gali tekti atskleisti asmenį identifikuojančią informaciją būsimiems ar faktiniams pirkėjams arba bendros veiklos partneriams arba gauti tokią informaciją iš pardavėjų.

Mes teikiame pirmenybę jūsų informacijos saugumui ir naudojame šifravimo technologijas bei kitas pagrįstas atsargumo priemones, kad apsaugotume konfidencialią informaciją ir užtikrintume tinkamą saugumą. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad negalime garantuoti internetu perduodamos informacijos saugumo ir jūs perduodate informaciją savo rizika.


Būkite tikri, kad jūsų asmens duomenis renkame ir naudojame tik teisėtais tikslais ir gavę jūsų sutikimą. Mes neparduodame ir nesidaliname jūsų informacija su trečiosiomis šalimis, nebent to reikalauja įstatymai arba tai būtina mūsų paslaugoms teikti. Taip pat imamės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, atskleidimo, pakeitimo ar sunaikinimo.

Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl mūsų privatumo politikos ar jūsų asmeninių duomenų, susisiekite su mumis adresu sales@igalt.lt

Vertiname jūsų pasitikėjimą ir atsiliepimus.

Reikia pagalbos?

Jūsų krepšelis